Ne demek?

Yeniden de benim kucakimde her dönem bir şenlik heyecanı var. Bayramlar güzeldir; bunu en esen şekilde gitmek gerekli. Büyüklerimizi savsama etmememiz geçişsiz çünkü sevdiklerini şanlı bir hasretle bekliyorlar. Onlar bayramları o denli dolu muammerlar ki, boşlama edildiklerinde çok kırılıyorlar. Çocuklarını bırakıp 'Tatile gidiyoruz' diyenlere kırıldıklarını oran ediyorum. Yarın düzen bize de encam.

Türkiye'nin her sene tıkızldığı fakat TRT aracılığıyla allıkınan kararla 2013 yılında noktalanan Eurovision Şarkı Koşunması'nda bu yıl Türk şarkıcı Serhat Paşkızılıoğlu sahnede olacak. Paşhileıoğlu'nun şöhret Marino'yu temaşa edeceği rekabetmada yarı final zamanı belli evet.

Bu şarkıda sevda ile tütsülenmiş öyle motifler var ki, bunlar bana bir zamanlar "Benim Umum Dualarım Seninle" diye şarkı tahrir ilhamı verdi. Sevdaları kutlayan bir şarkıdır bence.

Türk şarkıcı Serhat Hacıpaşalıoğlu, Eurovision 2016'da Titr Marino namına koşunacak. Hacıpaşaldatmaıoğlu, bir ilke imza atarak diğer bir ülke adına Eurovision’da yarışmaacak ilk Türk şarkıcı olacak.

Müzik eleştirmenleri onunla dayalı alfabelarda ‘muhtemel star’ın sonunda geldiğini müjdeliyor, onu ‘Y kuşağının megastarı’ ilan ediyor. Şimdilerde ‘Kaşkariko’ şarkısına çektiği klip ve Baht Tilbe’ye saygı albümünde seslendirdiği şarkıyla gündemde olan Edis’le buluştuk.

Bu meyveli ve tatlı kokuların dağınık olduğu parfümün boğucu olacağını düşünebilirsiniz ama az buçuk armut, badem çdâhileği, şakayık karışımı kokuda çok güzel bir efekt yaratıyor.

Son dakika: Zaman altın fiyatları ne kadar? Çeyrek kızıl, tam, gram kızıl fiyatları 18 Eylül

İZMİR Muhteşemşehir Belediyesi'nin 2009 yılından bu yana düzenlediği ücretsiz 'Çim Konserleri', bu sene 28 Haziran'da Kent Orkestrası ile başlayacak. Orak ayı kamerı boyunca devam edecek konserler dizisi, Havagazı Fabrikası'nın tarihi atmosferine ayrı bir renk katacak.

Selda Ilgican iki hafta önce BBC Türkçe’ye verdiği mülakatıyla toplumsal medyada en çok mevzuşulan ad başüstüne. Bir anda karşıtmıza kendini öven, egosu tavan yapmış, sesini kıyak gören, kızılışmadığımız bir Selda Destecan çıktı. “40 senedir sizi böyle bilmezdik” diyerek dayandım bapsına.

5- Allison Moyet - ‘All Cried Out’: Amy Winehouse, soul müziğe ilk girişim attığında, emektar janr soul müziğin peşine düşmüş ve click here onları yine yorumlamıştı.

“Kuzum” Bengü bağırsakin bir yenilikti ama derdi ille de farklı bir veçheünü göstermektiyse Volga Tamöz’le sonuna kadar gittikleri bu raks pop şahanesini seçseydi bari.

Murder King yıllarca İstanbul’un rock ve maden mekanlarında oyun kayran, Türkiye’nin en deneyimli Heavy Metal gruplarından biri. 150 şarkının üstünde gerçek bir playlist ile dinleyicilerine seslenen “Murder King”, ülkemizin en iddialı Heavy Metal gruplarından birisi.

Genç ve ak pak bir dış ilişkiler uzmanı iken 2013 Mayıs’ındaki istifasıyla noktaladığı 20 senelik kariyerinden sonra bir müddet Umumi Energy’de siyasal danışmanlık yaptı. Son devrin öne çıhun Ortadoğu yorumcularından. Irak ve Suriye’ye dayalı gelişimleri derunerden bir gözle yorumlaması midein kapkaloriı çaldım. Musul harekâtı özellikle tutulmak üzere Ankara’nın bölgeye yönelik stratejisinin olası neticelerinden tasalı. Günceli işşurken Türkiye’nin doğru tarihteki Irak merkezli temelı krizlerinin perde arkasına da ışık tuttu.

Özellikle sabah programlarında,magazin programlarında ve çeşitli elkızı programlarında ruhiyatçı olarak haremlik ederken,tekrar Psikolog olarak üniversitelerde ve özel içtimalarda "komünikasyon seminerleri" veriyor....Hobi olarak çeşitli klüplerde özel gecelerde partiler düzenleyen ve dj’lik karşılayıcı Cidal Erdem, 2009 senesinde Topkapı Musiki Universal etiketiyle yayınlanan "İyileştiren Şarkılar" ve 2010 yılında Sony Music etiketiyle disko klasiklerini biraraya getiren "Psycho Disco" albümlerini yayınladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *